NASZ SPRZĘT

Pojazd serwisowy
VW T4 - pojazd serwisowy wykorzystywany do ...
więcej »
Holowanie pojazdów osobowych i dostawczych
Mercedes Sprinter - kabina załogowa umożliwiający ...
więcej »
Holowanie pojazdów ciężarowych
Dwa pojazdy ratownictwa drogowego na bazie samochodów ...
więcej »

Witamy na stronie internetowej firmy HOLSERVICE ® Maciej Drapella  Marek Jarmołowicz.

Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi pomocy drogowej, holowania i drobnych napraw pojazdów w warunkach drogowych. Wykonujemy zarówno holowanie samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Pojazdy pomocy drogowej (popularnie określenie pojazdu holowniczego - laweta), którymi dysponujemy sprostają każdemu zadaniu - jesteśmy w stanie zapewnić transport praktycznie wszystkich aut spotykanych na naszych drogach. Powierzone nam zadania wykonujemy fachowo i w maksymalnie krótkim czasie.

AKTUALNOŚCI

Pomorska Miss Scania 2013

Kolejna edycja wyboru najpiękniejszej ciężarówki marki Scania  ... 

więcej »
Pomorska Miss Scania 2012

Pomorska Miss Scania 2012 już za nami ... 

więcej »
Napisali o Nas ...

Napisali o Nas w Trailer Magazine listopad 2011...

więcej »

Świadczymy również inne usługi z zakresu pomocy drogowej. Spektrum wykonywanych przez nas prac obejmuje drobne naprawy na drodze, tj.: pomoc w wymianie uszkodzonych kół, uruchomianie pojazdów z rozładowanym akumulatorem, awaryjne otwieranie zatrzaśniętych pojazdów, usługi dźwigami, prace przeładunkowe. Nasza firma sprostała już wielu trudnościom – podoła również w przypadku spotkanych przez Państwa problemów drogowych.

Mamy bardzo różnorodny i zaawansowany sprzęt, który pozwala nam na wykonywanie wielu rodzajów usług. Wykonujemy przewozy pojazdami pomocy drogowej (lawetą) m.in. łodzi, maszyn budowlanych, wózków widłowych i innych powierzonych nam urządzeń. Posiadamy licencję na transport drogowy wystawioną przez Prezydenta Miasta Gdańsk.

Nasze usługi adresowane są do osób potrzebujących specjalistycznej pomocy drogowej na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot). Jak już wspomnieliśmy obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe a ponadto autobusy. Pomoc drogową świadczymy tak, aby w miarę możliwości umożliwić dalszą podróż. W przypadku większych trudności zapewniamy holowanie unieruchomionego pojazdu.

Jeśli tylko Państwo nam zaufacie, to postaramy się pomóc w każdej niewygodnej sytuacji. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego problemu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

wykonanie: domena.pl